• Wpisów:217
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 07:10
  • Licznik odwiedzin:29 281 / 2518 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Żyć znaczy cierpieć , lecz przetrwać , znaczy odnaleźć sens w cierpieniu .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Jestem inna , mam swój świat , zamykam w sobie ból . Chcę go udusić , a pózniej wypłakać , cały czas z nim walcze . Nie umiem się zwierzać , za bardzo mnie to boli .
  • awatar Szaalonaaa: dokładnie ;c Ale kochanie pamiętaj że mi zawsze możesz !! :**
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Może tą duszę uwolni śmierć , nie wiem
Czuję , to ciało jest dla niej więzieniem ..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Życie jest życiem – czymś bezcennym i nic nie wartym .
 

 
Alkohol w żyłach , we krwi amfetamina , chyba jestem zbyt słaba by na trzezwo się zabijać .
 

 
Przepraszam . Przepraszam za to , że ranię , odchodzę , jestem , żyję . Każdy człowiek ma / miał moment w swoim życiu , gdy nie radzi sobie z zyciem . Bywa tak , że problemy się mnożą , jest ich coraz więcej. Nie potrafimy sobie z tym poradzić , chcemy być sami , zamknąć się w czterech ścianach i spędzić tak resztę życia . Nikt nie jest w stane nam pomóc . Płacz już w zupełnośc nam nie pomaga . Czujemy pustkę.Wszystko traci sens. Nie mamy siły normalnie funkcjonować . Rozmowy nie pomagają, zamykamy się coraz bardziej w sobie. Boimy się próbować nowych rzeczy , boimy że ktoś nas zrani , że stracimy wszystko co nam pozostaje . Nie potrafimy skupiać się na rzeczach , które są dla nas ważne . Na nauce , przyjaciołach, szkole . Z czasem też tracimy kontakt z rodzicami , kontakt z .. wszystkim . Wpadamy w monotonnośc , która prowadzi nas do myśli . Myśli samobójczych .
 

 
Psychopatia oznacza dosłownie 'cierpienie duszy' . W dosłownym sensie tego słowa każdy człowiek jest psychopatą , bo nie ma człowieka , który by w swym życiu nie cierpiał .
 

 
Czuje , że przegrywam swoje życie ..
 

 
Na tym świecie musisz być obojętny na wszystko , bo inaczej nie wytrzymasz , nie przetrwasz . Nie możesz po sobie poznać , że coś jest nie tak , bo Cię zniszczą . Nie możesz wyrażać jakichkolwiek uczuć , po prostu nie możesz . Witamy w naszym świecie , świecie , w którym ludzie wykańczają się nawzajem psychicznie .
  • awatar Seclusion†: Aha.. Fajnie. Cóż za zbieg okoliczności, mam identyczny wpis na swoim blogu. ;) I nawet taki sam obrazek. ;P
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Życie jest cho­robą , a śmierć zaczy­na się już w chwi­li urodze­nia . Każde odet­chnięcie , każde uderze­nie ser­ca jest od­ro­biną śmier­ci . Kro­kiem ku unicestwieniu .
 

 
Czuję się nijak , niepotrzebna , niekochana. A może to tylko moja wyobraźnia przechodzi załamanie osobowości i wiary w siebie . Nie wiem . Nie znam odpowiedzi , ale w głębi duszy czuje , że coś jest nie tak z moim życiem .
 

 
Patrzycie na mnie i widzicie uśmiech na mej twarzy , ale tak naprawdę to tylko przykrywka byście nie widzieli , że jest mi zle ..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Doskonale wiem , jak to jest , gdy chce się umrzeć , jak boli uśmiech , jak próbujesz się dopasować , a nie możesz . Jak ranisz się zewnętrznie , by zabić wewnętrzny ból .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czasem czuje się na pograniczu nędznego życia i upragnionej śmierci .
 

 
Otulając się kołdrą przestałam zakładać słuchawki by zagłuszyć krzyk rzeczywistości , teraz poprostu leżę , wsłuchuję się w jej wrzask i czekam aż nadejdzie sen .
 

 
Nikt nie mówił , że w życiu będzie łatwo i kolorowo , ale też nikt nie powiedział , że będzie tak cholernie trudno i szaro .
 

 
Ból przyćmił strach , a ciemność uśmierzyła ból ..
 

 
Najpierw jedna tabletka .. trzecia .. piąta .. Nawet nie wiesz kiedy tracisz kontrole nad wszystkim . Odchodzisz w świat daleki tam gdzie wszystko jest piękne jak sen z którego możesz się obudzić ale nie tym razem !
 

 
Jestem słabsza . Potykam się o byle problem , upadając każdym kolejnym razem z większą siłą . Podnoszę się znacznie dłużej . Więcej rozmyślam , każdego wieczora analizuje swoje uczucia i próbuję nadać im nazwę . Zasypiam , by potem znów rozpocząć walkę o utrzymanie oddechu .
 

 
Wzięłaś żyletkę i wiedziałaś co z nią zrobić ..
Położyłaś rękę na stole i zaczęłaś żyły kroić .
Poczułaś się wolna , zapomniałaś o problemach ..
 

 
Ból przyćmił strach , a ciemność uśmierzyła ból ..